Bóg zapłać za wielki trud zebrania świętych i wzruszających tekstów tak wielu mistyków i proroków
Dorota

Moje doświadczenie rekolekcji to wielki przełom duchowy. Okres poprzedzający wspomniane przeżycie to czas walki, cierpienia, upokorzenia, "rozdrapywania ran" z przeszłości. Czułam, że demon próbuje zniszczyć i tak bardzo trudne relacje małżeńskie. Wielki tydzień był apogeum tych przeżyć, Pascha przyniosła tylko krótkotrwałą radość i wyciszenie emocji. Jednak miałam głęboką nadzieję, że rozpoczęcie Nowenny do Miłosierdzia Bożego i 33 Dni będą dla mnie ocaleniem i schronieniem.

Moje doświadczenie rekolekcji to wielki przełom duchowy. Okres poprzedzający wspomniane przeżycie to czas walki, cierpienia, upokorzenia, "rozdrapywania ran" z przeszłości. Czułam, że demon próbuje zniszczyć i tak bardzo trudne relacje małżeńskie. Wielki tydzień był apogeum tych przeżyć, Pascha przyniosła tylko krótkotrwałą radość i wyciszenie emocji. Jednak miałam głęboką nadzieję, że rozpoczęcie Nowenny do Miłosierdzia Bożego i 33 Dni będą dla mnie ocaleniem i schronieniem. Duchowa intuicja mnie nie zawiodła, dzięki Waszej inicjatywie, łącząc ją z rozeznaniem w czasie Sakramentu Pokuty, uświadomiłam sobie, że mój krzyż mogę przyjąć z miłością do Chrystusa i mojego "prześladowcy"- męża i w ten sposób dopełnić, jedynie w maleńkim procencie udrękę naszego PANA .

Na tym nie koniec cudów, wkrótce z całą mocą uświadomiłam sobie, że moje winy i grzechy są większe niż współmałżonka, że nie chciałabym by on mnie w podobny sposób zranił. Zobaczyłam z całą mocą jego dobro i piękno. Poczułam czułość i miłość, a największym cudem jest fakt, że im mam więcej miłości, tym bardziej czuję się wolna.

Najważniejszym doświadczeniem jest uświadomienie sobie, że jestem córeczką MAMUSI, świadomość tego wzrusza do łez, wydawało mi się, że tylko święci, skromni, pokorni mają do tego Tytułu prawo. Dzięki modlitwie w ramach "Ocalenie" wiem, że jestem jedną z nich. Mam też pragnienie, by schronić się w Miłosiernym Sercu Jezusa i Niepokalanym Sercu Maryi.

Bóg zapłać za wielki trud zebrania świętych i wzruszających tekstów tak wielu mistyków i proroków.