To, że spotykamy się ze sobą wszyscy w Imię Boga jest już cudem i że cieszymy się swoją obecnością.
Rodzina z Piotrkowa Trybunalskiego

“Witam. Mam przed sobą 29 dni rekolekcji ocalenia poprzez Niepokalane Serce Maryji i akt całkowitego oddania się Jej w niewolę.

W tych rekolekcjach biorą udział również mąż i 5 naszych dzieci. To, że sporykamy się ze sobą wszyscy w Imię Boga jest już cudem i że cieszymy się swoją obecnością. Wszyscy zgodnie, wczoraj potwierdzili, że podoba im się ten czas. Dla starszego syna nie jest to łatwe. Musi odejść od skomplikowanych zadań wynikających ze stanu studenta informatyki i wie, że za każdym ra,em kiedy odchodzi od swoich czynności jie kończąc zadania będzie musiał robić to od początku  Ale robi to i spotyka się...

“Witam. Mam przed sobą 29 dni rekolekcji ocalenia poprzez Niepokalane Serce Maryji i akt całkowitego oddania się Jej w niewolę.

W tych rekolekcjach biorą udział również mąż i 5 naszych dzieci. To, że spotykamy się ze sobą wszyscy w Imię Boga jest już cudem i że cieszymy się swoją obecnością. Wszyscy zgodnie, wczoraj potwierdzili, że podoba im się ten czas. Dla starszego syna nie jest to łatwe. Musi odejść od skomplikowanych zadań wynikających ze stanu studenta informatyki i wie, że za każdym ra,em kiedy odchodzi od swoich czynności nie kończąc zadania będzie musiał robić to od początku  Ale robi to i spotyka się...

Mamy z męzem też kłopot bardzo stary, trwający całe nasze małżeństwo. Jest to nieumiejętne spożywanie alkoholu. Teraz jeszcze dochodzi problem zakupu alkoholu również dla swojego uzależnionego od alkoholu ojca.

Był taki 1 dzień w tych rekolekcjach, jakby kierowany tylko dla niego- męża. I wierzę, że będzie w nim, to słowo pracowało i całkowicie zostanie wyzwolony ze swojej słabości. Że jego oczy zobaczą prawdę, a uszy usłyszą pieśni Chwalące Maryję.”